Termelés

gyártás-csomagolás (6)
    gyártás-csomagolás (5)
    gyártás-csomagolás (4)

{"source_sid":"B27FEECF-4B23-470F-A5BD-081474E7112C_1599187768434","alforrás":"done_button","uid":"B27FEECF-4B23-470F-A5BCD-4B23-470F-A5CB-4B23-470F-A5BD-4B23-470F-A5CB-4B23-470F-A5BD-8",1947"1o9"17"17"1914"17"17,181,4"7 eredet":"galéria"}

HÍREK

2020102001

Genkben az FIA Karting cirkusza végpontot állított az Európa-bajnokság eddigi legbizonytalanabb versenyének.A naptár első részének bezárása, lapozása az egész mozgalom győzelmét jelenti, és örömteli pillanatot jelent a promóternek és az FIA-nak, amiért elérték a kitűzött célt: megvédeni a nemzetközi esemény színterét a káros hatásoktól. a fertőzés veszélye, ami további következményekkel járt volna, például a már amúgy is megtépázott szezon felfüggesztését.Bár a Covid-ellenes szabályozás, mint például a Covid-19 teszt eredményének bemutatására vonatkozó szigorú határidők, amelyek immár az FIA versenyeihez szükségesek, több csapatot demotiváltak, akik úgy döntöttek, hogy elhagyják a belga szakaszt, ezzel veszélybe sodorva az esemény sikerét. , végül a show folytatódott, bár a vártnál kevesebb résztvevővel.A hiányzóktól függetlenül, különösen a premier osztályban, ott volt a „piszkos tucat”, vagyis a bajnokság főszereplői és a cím megszerzésére jogosult jelöltek, jól jellemezték az utolsó találkozót, és heves csatának adott életet, nem pedig mindez nyilvánvaló, és olyan végeredmény, amelyet kevesen jósoltak előre.

MINŐSÍTŐ MILLAL MEGLEPETÉS!

Pénteken Genkben a szakadatlan reggeli eső után száraz pálya a KZ összes főszereplője számára, akik harcba szálltak az idővel.A nap első találatát Noah Milell (Tony Kart) szerezte meg, meglepetésre a pole pozíciót szerezve a legjobb körrel, 51.606-tal.Mindössze 4/1000-zel mögötte Stan Pex (KR), azon kevesek egyike, akik kívülről ismerik a belga pályát.A harmadik abszolút időt Marijn Kremers (Ricciardo Kart) érte el, Matteo Viganò (Lennox Racing) és Riccardo Longhi (Birel Art) előtt.

A kis létszám miatt az előfutamok programja is lerövidült, így már szombat délutánra kialakult a rajtrács a döntőre.Kremers egy győzelmet és három második helyet hozott össze.A döntő pole-ját a regnáló holland világbajnok szerezte meg, az első előfutamban összeütköző Milell és Pex szerencsétlenségének is köszönhetően.Ezután mindketten megváltották magukat, Tony Kart svédje háromból kettőt nyert, és a holland két második hellyel elért eredménye is hasonlóan zseniális volt.Ami az Adria első fordulójának két főszereplőjét illeti, a rajtrácson hetedik Irlando és a nyolcadik rajthelyen álló Puhakka határozottan gyengén zárt szombati napot.Viganò a tizedik hellyel egyértelműen kikerült a címért folytatott küzdelemből.

VÉGSŐ KREMERS 365 NAPPAL ELŐTT

A rajtnál Noah Milell az aszfaltozott rajtot, amely lehetővé teszi számára, hogy átvegye a vezetést a versenyben.A pozíció azonban azonnal elhalványul, mivel engednie kell Kremers győztes rohamának.Az első néhány körben a holland irányította a versenyt és a tempót, és magával vitt egy riválist, aki kétségtelenül a futam megnyerésére gondolt, nevezetesen Stan Pexet.A kettő párharca Pexet jutalmazza, aki már öt kör után átveszi a vezetést egy belső passzal.Kremers válaszul nem vállalja a kihívást, megtartja pozícióját, a bajnoki állásban gondolkodva.A két elől álló készenléti helyzetben a hangsúly Adrien Renaudin (Sodi Kart) és Jorrit Pex (KR) felé tolódik, a távozó Európa-bajnok pedig felülkerekedik a francián, majd közvetlenül utána Irlando visszatérésekor.Az apuliai pilóta egy bonyolult rajt után kétségbeesetten próbálta erőltetni a saját tempóját, és visszaszerezte pozícióit Viganò (akkor visszavonult középfutam), Puhakka és Renaudin sorrendben.Eközben a verseny élén Stan Pex nyerte a döntőt Kremers előtt a P2-ben, utóbbi matematikailag Európa-bajnok hat ponttal.A hollandnak megvolt az az érdeme, hogy bekerült a nevezési listára, miután korábbi kötelezettségeit törölték a Formulában, és ezzel szinte pontosan egy évvel a világbajnoki cím megnyerése után sikerre vezette az egyik Birel Art márkát.Hihetetlen cím, Kremers, amely ebben a szezonban soha nem győzött, de állandó, mint egy svájci óra Olaszországban és Belgiumban, különösen az előfutamokban és a versenyeken, emlékezve Adria negyedik helyére.A Ronni Sala vezette struktúra által az elmúlt 2 évben elért győztes lökdösődésből is következik ez a kijelentés, amely egy újabb FIA-címet hozott a premier geared kategóriában.

• Előző:
  • Következő:

• 1. K: Hogyan biztosítható a minősége?

V: Minden termékünk az ISO9001 rendszer szerint készül. Minőségellenőrzőnk minden szállítmányt kiszállítás előtt megvizsgál.

2. K: Le tudod tenni az árat?

V: Mindig az Ön javát tekintjük a legfontosabbnak.Az ár különböző feltételek mellett alkuképes, garantáljuk, hogy a legversenyképesebb árat kapja.

3. K: Mi a helyzet a szállítási idővel?

V: Általában 30-90 napig tart az előleg befizetése után.A konkrét szállítási idő a tételektől és a mennyiségtől függ.

4. K: Kínál-e mintákat?

V: Természetesen a minták kérését szívesen fogadjuk!

5. K: Mi a helyzet a csomagoddal?

V: Általában a szabványos csomag karton és raklap.A speciális csomag az Ön igényeitől függ.

6. K: Nyomtathatjuk logónkat a termékre?

V: Természetesen meg tudjuk csinálni.Kérjük, küldje el nekünk logótervét.

7. K: Elfogadsz kisebb megrendeléseket?

V: Igen.Ha Ön egy kiskereskedő vagy kezdő vállalkozás, minden bizonnyal készek vagyunk veled felnőni.És nagyon várjuk, hogy együtt dolgozhassunk Önnel egy hosszú távú kapcsolat érdekében.

8. K: OEM szolgáltatást nyújt?

V: Igen, mi vagyunk az OEM beszállítók.Árajánlatért elküldheti nekünk rajzait vagy mintáit.

9. K: Mik a fizetési feltételei?

V: Általában elfogadjuk a T/T-t, a Western Union-t, a Paypal-t és az L/C-t.